UK  UKlight1    DE  Germanylight1    PL  Poland

Fakty na temat tuneli

Jesteście Państwo nowi w branży produkcji rolnej w tunelach?

Należy rozważyć następujące aspekty:

1. Podstawowa korzyść

Należy oszacować podstawową korzyść, jaką chcecie Państwo osiągnąć, np. czy chcecie Państwo rozszerzyć swój sezon uprawny tworząc cieplejsze lub chłodniejsze środowisko, czy też chcecie Państwo po prostu zwiększyć produkcję w swoim głównym sezonie.

2. Obiekt

Należy we właściwy sposób opracować plan proponowanego obiektu. Należy rozważyć nasłonecznienie, osłonienie obiektu, główny kierunek wiatru, rodzaj warunków glebowych (mogący wpływać na łatwość montażu) oraz to, czy proponowany obiekt jest położony na zboczu czy w dolinie.

3. Klimat

Należy rozważyć temperatury minimalne i maksymalne występujące w sezonie, a także wszelkie lokalne warunki klimatyczne, np. bardzo silny wiatr lub opady śniegu.

4. Konsultacje

Należy podjąć współpracę z lokalnymi organami i skonsultować się z wszelkimi osobami, na które może wpływać Państwa projekt, np. z sąsiadami, organami ds. gospodarki wodnej itp. Należy skonsultować się ze swoimi doradcami rolniczymi w zakresie kwestii związanych z tradycyjną i chronioną uprawą rolną.

Prosimy przekazać pracownikom firmy Elite Tunnels jak najwięcej z wyżej określonych informacji. Pozwoli nam to udzielać Państwu właściwych porad od samego początku i pozwoli zapewnić, że zalecane przez nas rozwiązania są najbardziej efektywne pod względem kosztów i najodpowiedniejsze.

GrowingSols1

Logoshape1

©2015 ELITE TUNNELS LTD. PROJEKT STRONY OZONE DESIGN